Alanında uzman avukat kadromuz hakkında detaylı bilgi almak için özgeçmişlerini okuyabilirsiniz. Hukuki sorunlarınızı çözmek ve detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçin: 0542 240 7689.

Avukat Gökhan Akgül Fotoğrafı

Gökhan AKGÜL – Avukat

Gökhan Akgül Kırşehir İlinde doğmuş, lise öğrenimini Kırşehir Adalet Meslek Lisesi’nde tamamlamış, Akdeniz Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun olmuştur. Profesyonel hayatını tamamen hukuk alanında ilerletmiştir.

Profesyonel hayatında yasal stajının yanında öğrenim gördüğü süreçte gönüllü staj faaliyetleri de sürdürerek çeşitli alanlarda deneyim kazanmıştır.

2021-2022 döneminde Antalya Barosu Bilişim Hukuku Komisyonu Başkan Yardımcılığını yürüterek yönetim kurulunda görev almıştır.

2020 yılından itibaren Akdeniz Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü’nde yüksek lisans öğrencisi olarak akademik hayatını devam ettirmektedir.

2021 yılından itibaren Antalya Kırşehirliler Derneği Yönetim kurulu üyesi olarak çalışmalarını sürdürmektedir.

Kendisi aynı zamanda uzlaştırma eğitimini tamamlamış olup Adalet Bakanlığı Alternatif Çözümler Daire Başkanlığına bu kapsamda katkı sağlamakta, Uzlaştırmacı olarak görev yapmaktadır.

İyi düzeyde İngilizce ve başlangıç düzeyinde Almanca bilmektedir.

Gökçe DEVİREN – Avukat

Gökçe Deviren Antalya İlinde doğmuş, lise öğrenimini Gazi Anadolu Lisesi’nde tamamlamıştır. Lise öğrenimi sürecinde özverili çalışması ile okul birincisi olarak öğrenimini sürdürmüştür. Yaşar Üniversitesi Hukuk Fakültesinden tam burslu olarak mezun olmuştur.

Profesyonel hayatında yasal stajının yanında öğrenim gördüğü süreçte gönüllü staj faaliyetleri de sürdürerek çeşitli alanlarda deneyim kazanmıştır.

Büşra TEKİN – Yardımcı Personel

Büşra Tekin Antalya Aksu ilçesinde doğmuş, profesyonel hayatını hali hazırda büro yönetimi ve sekreterliği alanında devam ettirmektedir.

Views: 570